Dzięki oprogramowaniu, z którego korzystamy, możliwe jest wejście do wirtualnej przestrzeni budynków.  Nie każdy przecież potrafi czytać rysunki. Dzięki technologii VR360º można wkroczyć w symulację komputerową  i poczuć się jak we własnym domu jeszcze przed jego budową.   

 

 

Korzystamy z technologii ARC+/UNICORN RENDER/CAD/2D/3D/BIM/VR360º

Oprogramowanie do projektowania  pozwala zobaczyć przyszłość.

Korzystamy z najnowszych technologii komputerowych i wizualizacyjnych

ProArch Domy Drewniane Szkieletowe

Cały proces budowlany w jednych rękach

Jesteśmy po to, aby pomóc inwestorowi przejść cały proces budowalny - od projektu do realizacji budynku. Bardzo dobrze radzimy sobie z tym zadaniem.  Odpowiadamy za dobry projekt, prawidłowość przygotowania dokumentów do uzyskania pozwolenia na budowę, a później, wznosimy budynek w ciągu trzech - czterech miesięcy. Inwestorom, którym pomagamy w realizacji  budowy, towarzyszą jedynie pozytywne emocje - radość z postępu prac. Nasz wykwalifikowany i  doświadczony zespół budowniczych gwarantuje najwyższy standard sztuki budowlanej, od fundamentów aż po dach. 

Odpowiedzialność za całą inwestycję spoczywa w naszych rękach.    

Skorzystaj z naszej wiedzy i technologii

Czy można zobaczyć swój dom jeszcze przed budową?

Czy można zobaczyć swój dom jeszcze przed budową?

Współczesna technologia komputerowa pozwala na obejrzenie projektu  domu nie tylko z zewnątrz ale i  jego wnętrza. Dzięki temu, będziesz mógł zanurzyć się w wirtualnej przestrzeni  pomieszczeń. Będziesz mógł poczuć ich skalę, zobaczyć jak słońce operuje w dzień w salonie czy rano w sypialni. Będziesz mógł poczuć atmosferę wieczoru przy kominku, rozejrzeć się i zobaczyć klimat wnętrz w świetle w lamp i kinkietów. To wszystko jest u nas możliwe. 

Dzięki wiedzy i umiejętnościom, które posiadamy, pomożemy Ci zaprojektować  i zbudować dom pod każdym względem dopasowany do potrzeb Twoich i Twojej rodziny. Tutaj nie może być miejsca na kompromisy. Budowa domu to decyzja, która będzie miała duży wpływ na nasze przyszłe życie. Każdy ma inne potrzeby związane z oczekiwaniami, marzeniami, potrzebami czy w końcu z etapem życia. Dowodem na to jest fakt, że każdy ze 100 zbudowanych przez nasz domów jest inny,  ponieważ każdy człowiek jest inny. Do własnego domu powinno się wracać z przyjemnością, żyć i wypoczywać w nim, spotykać się z przyjaciółmi czy oddawać się ulubionym zajęciom.  

Dom, w którym w przyszłości zamieszkamy, należy projektować na zamówienie. Każdy z nas jest inny, każda rodzina jest inna. Każdy potrzebuje innej przestrzeni do pracy, życia, zabawy i wypoczynku. 

Dlaczego dom należy projektować na zamówienie?

mgr inż. arch. Tomasz Bobecki   tel. 502927185

mgr inż. arch. Beata Nizio-Bobecka   tel. 503481350

biuro@domy-drewniane-szkieletowe.pl

ul. Mieszka I 80 pok. 101

71-011 Szczecin

NIP 5971118072

Kontakt

Adres

ProArch Domy Drewniane Szkieletowe