ProArch Domy Drewniane Szkieletowe

Adres

Kontakt

ul. Mieszka I 80 pok. 101
71-011 Szczecin
NIP 5971118072

mgr inż. arch. Tomasz Bobecki   tel. 502927185
mgr inż. arch. Beata Nizio-Bobecka   tel. 503481350
biuro@domy-drewniane-szkieletowe.pl

Dom należy projektować na zamówienie

Dom, w którym w przyszłości zamieszkamy, należy projektować na zamówienie. Każdy z nas jest inny, każda rodzina jest inna. Każdy potrzebuje innej przestrzeni do życia, zabawy i wypoczynku. 

Dzięki wiedzy i umiejętnościom które posiadamy, pomożemy Ci zaprojektować dom pod każdym względem dopasowany do potrzeb Twoich i Twojej rodziny. Nie może być miejsca na kompromisy w tak ważnym kroku życiowym, jak budowa domu. Do własnego domu powinno się wracać z przyjemnością, żyć i wypoczywać w nim, spotykać się z przyjaciółmi czy oddawać się ulubionym zajęciom.  

SKORZYSTAJ Z NASZEJ 
WIEDZY I TECHNOLOGII

Nasza wiedza i technologia komputerowa pozwalają na obejrzenie własnego domu nie tylko z zewnątrz ale również w środku. Dzięki oprogramowaniu na którym pracujemy, będziesz mógł zanurzyć się w wirtualnej przestrzeni swojego przyszłego domu. Będziesz mógł poczuć skalę pomieszczeń, zobaczyć jak słońce operuje w dzień w salonie czy rano w sypialni. Będziesz mógł poczuć atmosferę wieczoru przy kominku lub sztucznym oświetleniu.

Załóż wirtualne gogle i poczuj się jak w domu jeszcze przed jego budową, już teraz!   

Czy można zobaczyć swój dom jeszcze przed budową?

Jesteśmy po to, aby pomóc inwestorowi przejść cały proces budowalny - od projektu do realizacji budynku. Bardzo dobrze radzimy sobie z tym zadaniem.  Odpowiadamy za dobry projekt, prawidłowość przygotowania dokumentów do uzyskania pozwolenia na budowę, a później, wspólnie z właścicielem przyszłej nieruchomości, wznosimy budynek w ciągu trzech - czterech miesięcy. Inwestorom, którym pomagamy w realizacji marzenia, towarzyszą jedynie pozytywne emocje - radość z postępu prac. Nasz wykwalifikowany i  doświadczony zespół budowniczych gwarantuje najwyższy standard sztuki budowlanej, od fundamentów aż po dach. 

Odpowiedzialność za całą inwestycję spoczywa w naszych rękach.    

Cały proces budowlany w jednych rękach

ProArch Domy Drewniane Szkieletowe

Korzystamy z najnowszych technologii komputerowych 
i wizualizacyjnych

Oprogramowanie do projektowania 
pozwala zobaczyć przyszłość.

Dzięki oprogramowaniu z którego korzystamy, możliwe jest wejście do wirtualnej przestrzeni budynków. Nie wszyscy potrafią przecież czytać rysunki, wyobrazić sobie wielkość pomieszczeń czy ich proporcje. Dzięki technologii VR360º można wkroczyć w symulację i poczuć się jak we własnym domu.   


Korzystamy z technologii ARC+/UNICORN RENDER/CAD/2D/3D/BIM/VR360º